Společnost C.L.P.

bezp1Společnost CENTURION loss prevention a.s., nabízí služby v oblasti bezpečnosti a správy budov. Poskytované služby jsme schopni flexibilně aplikovat a přizpůsobit Vašim požadavkům. Působíme v průmyslových areálech, zdravotnických a obchodních centrech, podnikatelských, ale i soukromých objektech.

Mezi naše hlavní činnosti patří fyzická a detektivní ostraha, projektování bezpečnostních technologií, úklidové a čistící služby. Umíme také nabídnou celé portfolio služeb z oblasti facility managementu. 

Prvořadým cílem naší společnosti je spokojenost klienta s prováděnými službami. Toho dosahujeme naší rychlou reakcí na případné podněty, přání a požadavky našeho klienta. 

Hlavní zásadou naší společnosti je záruka vysoké kvality poskytovaných služeb a ta je vždy na prvním místě spojena s profesionálním výkonem našich zaměstnanců. Všichni naši zaměstnanci podléhají kontrolně revizní činnosti speciálních pracovníků, kteří namátkově, ale v častých intervalech kontrolují správný výkon služby dle platných směrnic. 

K našim klientů přistupujeme individuálně a při navrhování jak bezpečnostních, úklidových, tak i facility projektů využíváme vždy zkušenosti a znalosti nabyté v praxi.